Nr. crt.

Numele și prenumele

Funcția

Disciplina predată

Aria curriculară

1.

SĀRBU STAN

DIRECTOR

Științe socio-umane

Om și societate

2.

LAMBA GHEORGHE

DIRECTOR ADJUNCT

Discipline tehnice-Electronică

Tehnologii

3.

PAVEL ELENA GABRIELA

PROFESOR

Limba și literatura romānă

Limbă și comunicare

4.

VASILE  MĂLINA CRISTINA

PROFESOR

Limba și literatura romānă

Limbă și comunicare

5.

GHIȚĂ EUGENIA

PROFESOR

Limba și literatura romānă

Limbă și comunicare

6.

COSMOIU ALEXANDRA

PROFESOR

Limba și literatura romānă

Limbă și comunicare

7.

NEDELCU IOANA

PROFESOR

Limba și literatura romānă

Limbă și comunicare

8.

PARASCHIV LĂCRĂMIOARA

PROFESOR

Limba franceză

Limbă și comunicare

9.

GRIGORE CRISTINA SABINA

PROFESOR

Limba franceză

Limbă și comunicare

10.

OPREA IRINA MARIA

PROFESOR

Limba franceză

Limbă și comunicare

11.

BRUMĂRESCU ALEXANDRU

PROFESOR

Limba franceză

Limbă și comunicare

12.

FUMEA DOINA CORNELIA

PROFESOR

Limba franceză

Limbă și comunicare

13.

MADUSSI DANIELA

 

PROFESOR

Limba engleză

Limbă și comunicare

14.

DEMIDOV CRISTINA

 

PROFESOR

Limba engleză

Limbă și comunicare

15.

BOERU  SIMONA

 

PROFESOR

Limba engleză

Limbă și comunicare

16.

RAȚ CRISTINA

 

PROFESOR

Matematică

Matematică și științe

17.

PĪRVU BURLOIU ADRIANA

PROFESOR

Matematică

Matematică și științe

18.

BĂNICĂ IRINA ELENA

PROFESOR

Matematică

Matematică și științe

19.

CONSTANTINESCU ANTOANETA GABRIELA

PROFESOR

Matematică

Matematică și științe

20.

RĂDULESCU ELENA

 

PROFESOR

Matematică

Matematică și științe

21.

DUMITRAN ALEXANDRU ADRIAN

PROFESOR

Fizică

Matematică și științe

22.

LĂCĂTUȘ RALUCA ELENA

PROFESOR

Fizică

Matematică și științe

23.

NISTORESCU MONICA NICOLETA

PROFESOR

Fizică

Matematică și științe

24.

MILU RAMONA MĂRIUCA

PROFESOR

Chimie

Matematică și științe

25.

PĪRVU ELENA

 

PROFESOR

Chimie

Matematică și științe

26.

PLOPEANU RODICA

 

PROFESOR

Chimie

Matematică și științe

27.

ȘTEFAN CORNELIA MELANIA

PROFESOR

Biologie

Matematică și științe

28.

MODOIANU GHEORGHE

PROFESOR

Istorie

Om și societate

29.

SPĂTARU ALEXANDRA MIHAELA

PROFESOR

Istorie

Om și societate

30.

GĀRBACEA GEORGIANA CĂTĂLINA

PROFESOR

Geografie

Om și societate

31.

TĂLEANU ELENA

 

PROFESOR

Geografie

Om și societate

32.

GHEORGHIU IULIA IVONNE

PROFESOR

Științe socio-umane

Om și societate

33.

PĪRVULESCU SIMONA

PROFESOR

Științe socio-umane

Om și societate

34.

ARGHIRIADE NICOLETA

PROFESOR

Religie ortodoxă

Om și societate

35.

VĪRJOGHE HRISTACHE

PROFESOR

Religie ortodoxă

Om și societate

36.

ANDREI DĂNUȚ

 

PROFESOR

Educație muzicală

Arte

37.

NIȚU ELENA

 

PROFESOR

Educație vizuală

Arte

38.

POPA VICTOR IONUȚ

PROFESOR

Educație vizuală

Arte

39.

BOTOACĂ CĂTĂLIN MIHAIL

PROFESOR

Educație fizică

Educație fizică și sport

40.

SAFTA DANIEL

PROFESOR

Educație fizică

Educație fizică și sport

41.

TACHE ELENA IRINA

PROFESOR

Informatică/TIC

Tehnologii

42.

STOICESCU LUISA DENISA

PROFESOR

Informatică/TIC

Tehnologii

43.

PĂDUREȚU ALICENICOLETI

PROFESOR

Discipline tehnice –Electrotehnică

Tehnologii

44.

MITOI ELENA

PROFESOR

Discipline tehnice – Mecanică

Tehnologii

45.

TOMA MARIA

PROFESOR

Discipline tehnice – Electrotehnică

Tehnologii

46.

CREȚU RALUCA GABRIELA

PROFESOR

Discipline tehnice – Electrotehnică

Tehnologii

47.

BUCUR PAULA MIRELA

PROFESOR

Discipline tehnice – Electrotehnică

Tehnologii

48.

SPĪNU TIBERIU

PROFESOR

Discipline tehnice – Electrotehnică

Tehnologii

49.

TISEANU  HORIA LAURENȚIU

PROFESOR

Discipline tehnice

Tehnologii

50.

CHIVU MARIA MAGDALENA

PROFESOR

Discipline tehnice – Turism

Tehnologii

51.

IONESCU ANCA

PROFESOR

Discipline tehnice – Turism

Tehnologii

52.

OPROIU ADRIANA MIHAELA

PROFESOR

Discipline tehnice – Turism

Tehnologii

53.

STOICESCU CRISTIAN

PROFESOR

Discipline tehnice – Turism

Tehnologii

54.

IONESCU ANCA

PROFESOR

Discipline tehnice – Turism

Tehnologii

55.

CHIVU MARIA MAGDALENA

PROFESOR

Discipline tehnice – Turism

Tehnologii

56.

OPROIU ADRIANA MIHAELA

PROFESOR

Discipline tehnice – Turism

Tehnologii

57.

BRĪNZI ANDREEA MARIANA

MAISTRU INSTRUCTOR

PIP – Turism

Tehnologii

58.

NĂSTASE FLORENTIN

MAISTRU INSTRUCTOR

PIP - Electronică

Tehnologii

59.

NEGREANU PAUL IULIAN

MAISTRU INSTRUCTOR

PIP - Electrotehnică

Tehnologii

60.

PREDESCU SERGIU

MAISTRU INSTRUCTOR

Instruire practică

Tehnologii

61.

VLAD TEODOR

MAISTRU INSTRUCTOR

Instruire practică

Tehnologii

62.

IONIȚĂ TOMA

MAISTRU INSTRUCTOR

PIP – Electromecanică

Tehnologii

63.

PINȚĂ MARIA

 

CONTABIL SEF

 

 

64.

VASILIU AMALIA CECILIA

SECRETAR

 

 

65.

ȚUGUI ȘTEFANIA SIMONA

ANALIST PROGRAMATOR

 

 

66.

CONSTANTIN RITA

 

LABORANT

 

 

67.

MIHĂESCU DANIELA

LABORANT

 

 

68.

MOCANU SILVIANA

 

BIBLIOTECAR

 

 

69.

MIHAI LĂCRĂMIOARA

ĪNGRIJITOR

 

 

70.

MOLDOVEANU MIHAELA ADRIANA

ĪNGRIJITOR

 

 

71.

GRĂDINARU ISABELA FLORENTINA

ĪNGRIJITOR

 

 

72.

BANU ILEANA

 

ĪNGRIJITOR

 

 

73.

MIHAI ELENA

 

ĪNGRIJITOR

 

 

74.

FLOREA ANA CRISTINA

 

ĪNGRIJITOR

 

 

75

GOAGĂ ELENA

 

ĪNGRIJITOR

 

 

76.

ZECHERU VERONICA

ĪNGRIJITOR

 

 

77.

STAMATE ALEXANDRU

MUNCITOR CALIFICAT

 

 

78.

RADU IOAN LIVIU

MUNCITOR CALIFICAT

 

 

79.

ZECHERU NICOLAE

MUNCITOR CALIFICAT

 

 

80.

GĂMAN MIHĂIȚĂ ION

MUNCITOR CALIFICAT

 

 

81.

BACIU VASILE

 

PAZNIC

 

 

82.

NEAGU PETRE

 

PAZNIC

 

 

83.

PETRE GHEORGHE

 

PAZNIC

 

 

84.

RĂDULESCU ION

 

PAZNIC