Nr. crt.

Numele și prenumele

Funcția

Disciplina predată

Aria curriculară

1.

SĀRBU STAN

DIRECTOR

Științe socio-umane

Om și societate

2.

LAMBA GHEORGHE

DIRECTOR ADJUNCT

Discipline tehnice-Electronică

Tehnologii

3.

PAVEL ELENA GABRIELA

PROFESOR

Limba și literatura romānă

Limbă și comunicare

4.

VASILE  MĂLINA CRISTINA

PROFESOR

Limba și literatura romānă

Limbă și comunicare

5.

GHIȚĂ EUGENIA

PROFESOR

Limba și literatura romānă

Limbă și comunicare

6.

IONIȚĂ ALEXANDRA

PROFESOR

Limba și literatura romānă

Limbă și comunicare

7.

PARASCHIV LĂCRĂMIOARA

PROFESOR

Limba franceză

Limbă și comunicare

8.

GRIGORE CRISTINA SABINA

PROFESOR

Limba franceză

Limbă și comunicare

9.

ENE ELENA

PROFESOR

Limba franceză

Limbă și comunicare

10.

DEMIDOV CRISTINA

 

PROFESOR

Limba engleză

Limbă și comunicare

11.

BOERU  SIMONA

 

PROFESOR

Limba engleză

Limbă și comunicare

12.

MOLDOVEANU GEORGIANA

PROFESOR

Limba engleză

Limbă și comunicare

13.

RAȚ CRISTINA

 

PROFESOR

Matematică

Matematică și științe

14.

PĪRVU-BURLOIU ADRIANA

PROFESOR

Matematică

Matematică și științe

15.

CONSTANTINESCU ANTOANETA GABRIELA

PROFESOR

Matematică

Matematică și științe

16.

MOISE GABRIELA VALENTINA

PROFESOR

Matematică

Matematică și științe

17.

MARTALOG MIHAELA

PROFESOR

Matematică

Matematică și științe

18.

DUMITRAN ALEXANDRU ADRIAN

PROFESOR

Fizică

Matematică și științe

19.

LĂCĂTUȘ RALUCA ELENA

PROFESOR

Fizică

Matematică și științe

20.

NISTORESCU MONICA NICOLETA

PROFESOR

Fizică

Matematică și științe

21.

MILU RAMONA MĂRIUCA

PROFESOR

Chimie

Matematică și științe

22.

PLOPEANU RODICA

PROFESOR

Chimie

Matematică și științe

23.

PĪRVU ELENA

 

PROFESOR

Chimie

Matematică și științe

24.

ȘTEFAN CORNELIA MELANIA

PROFESOR

Biologie

Matematică și științe

25.

MODOIANU GHEORGHE

PROFESOR

Istorie

Om și societate

26.

SPĂTARU ALEXANDRA MIHAELA

PROFESOR

Istorie

 

Om și societate

27.

GĀRBACEA GEORGIANA CĂTĂLINA

PROFESOR

Geografie

 

Om și societate

28.

CREȚU OANA ELENA

PROFESOR

Geografie

Om și societate

29.

GHEORGHIU IULIA IVONNE

PROFESOR

Științe socio-umane

Om și societate

30.

PĪRVULESCU SIMONA

PROFESOR

Științe socio-umane

Om și societate

31.

ARGHIRIADE NICOLETA

PROFESOR

Religie ortodoxă

Om și societate

32.

VĪRJOGHE HRISTACHE

PROFESOR

Religie ortodoxă

Om și societate

33.

ANDREI DĂNUȚ

 

PROFESOR

Educație muzicală

Arte

34.

NIȚU ELENA

 

PROFESOR

Educație plastică

Arte

35.

POPA VICTOR IONUȚ

PROFESOR

Educație plastică

Arte

36.

BOTOACĂ CĂTĂLIN MIHAIL

PROFESOR

Educație fizică

Educație fizică și sport

37.

SAFTA DANIEL

PROFESOR

Educație fizică

Educație fizică și sport

38.

TACHE ELENA IRINA

PROFESOR

Informatică/TIC

Tehnologii

39.

STOICESCU LUISA DENISA

PROFESOR

Informatică/TIC

Tehnologii

40.

PĂDUREȚU ALICE NICOLETI

PROFESOR

Discipline tehnice –Electrotehnică

Tehnologii

41.

MITOI ELENA

PROFESOR

Discipline tehnice – Mecanică

Tehnologii

42.

TOMA MARIA

PROFESOR

Discipline tehnice – Electrotehnică

Tehnologii

43.

BUCUR PAULA MIRELA

PROFESOR

Discipline tehnice – Electrotehnică

Tehnologii

44.

SPĪNU TIBERIU

PROFESOR

Discipline tehnice – Electrotehnică

Tehnologii

45.

BĂJENARU-DEDU ALINA

PROFESOR

Discipline tehnice – Electrotehnică

Tehnologii

46.

TISEANU  HORIA LAURENȚIU

PROFESOR

Discipline tehnice

Tehnologii

47.

STOICESCU CRISTIAN

PROFESOR

Discipline tehnice – Turism

Tehnologii

48.

IONESCU ANCA

PROFESOR

Discipline tehnice – Turism

Tehnologii

49.

CHIVU MARIA MAGDALENA

PROFESOR

Discipline tehnice – Turism

Tehnologii

50.

OPROIU ADRIANA MIHAELA

PROFESOR

Discipline tehnice – Turism

Tehnologii

51.

DOGARU PETRUTA

PROFESOR

Discipline tehnice – Turism

Tehnologii

52.

BRĪNZI ANDREEA MARIANA

MAISTRU INSTRUCTOR

PIP – Turism

Tehnologii

53.

NĂSTASE FLORENTIN

MAISTRU INSTRUCTOR

PIP - Electronică

Tehnologii

54.

NEGREANU PAUL IULIAN

MAISTRU INSTRUCTOR

PIP - Electrotehnică

Tehnologii

55.

IONIȚĂ TOMA

MAISTRU INSTRUCTOR

PIP – Electromecanică

Tehnologii

56.

PINȚĂ MARIA

 

ADMINISTRATOR FINANCIAR

 

 

57.

VASILIU AMALIA CECILIA

SECRETAR ȘEF

 

 

58.

ȚUGUI ȘTEFANIA SIMONA

ANALIST PROGRAMATOR

 

 

59.

PUPĂZĂ LOREDANA

ADMINISTRATOR PATRIMONIU

 

 

60.

MIHĂESCU DANIELA

LABORANT

 

 

61.

CONSTANTIN RITA

 

LABORANT

 

 

62.

MOCANU SILVIANA

 

BIBLIOTECAR

 

 

63.

MIHAI LĂCRĂMIOARA

ĪNGRIJITOR

 

 

64.

MOLDOVEANU MIHAELA ADRIANA

ĪNGRIJITOR

 

 

65.

GRĂDINARU ISABELA FLORENTINA

ĪNGRIJITOR

 

 

66.

BANU ILEANA

 

ĪNGRIJITOR

 

 

67.

MIHAI ELENA

 

ĪNGRIJITOR

 

 

68.

FLOREA ANA CRISTINA

 

ĪNGRIJITOR

 

 

69.

GOAGĂ ELENA

 

ĪNGRIJITOR

 

 

70.

ZECHERU VERONICA

ĪNGRIJITOR

 

 

71.

TOMA IOANA

ĪNGRIJITOR

 

 

72.

STAMATE ALEXANDRU

MUNCITOR CALIFICAT

 

 

73.

RADU IOAN LIVIU

MUNCITOR CALIFICAT

 

 

74.

ZECHERU NICOLAE

MUNCITOR CALIFICAT

 

 

75.

GĂMAN MIHĂIȚĂ ION

MUNCITOR CALIFICAT

 

 

76.

BACIU VASILE

 

PAZNIC

 

 

77.

NEAGU PETRE

 

PAZNIC

 

 

78.

PETRE GHEORGHE

 

PAZNIC

 

 

79.

RĂDULESCU ION

 

PAZNIC