Nr. crt.

Numele și prenumele

Funcția

Disciplina predată

Aria curriculară

1.

SĀRBU STAN

DIRECTOR

Științe socio-umane

Om și societate

2.

LAMBA GHEORGHE

DIRECTOR ADJUNCT

Discipline tehnice-Electronică

Tehnologii

3.

PAVEL ELENA GABRIELA

PROFESOR

Limba și literatura romānă

Limbă și comunicare

4.

VASILE  MĂLINA CRISTINA

PROFESOR

Limba și literatura romānă

Limbă și comunicare

5.

GHIȚĂ EUGENIA

PROFESOR

Limba și literatura romānă

Limbă și comunicare

6.

UDREA MIHAELA

PROFESOR

Limba și literatura romānă

Limbă și comunicare

7.

PARASCHIV LĂCRĂMIOARA

PROFESOR

Limba franceză

Limbă și comunicare

8.

ENE ELENA

PROFESOR

Limba franceză

Limbă și comunicare

9.

DEMIDOV CRISTINA

 

PROFESOR

Limba engleză

Limbă și comunicare

10.

BOERU  SIMONA

 

PROFESOR

Limba engleză

Limbă și comunicare

11.

MOLDOVEANU GEORGIANA

PROFESOR

Limba engleză

Limbă și comunicare

12.

ILIE ELENA DANIELA

PROFESOR

Limba engleză

Limbă și comunicare

13.

RAȚ CRISTINA

 

PROFESOR

Matematică

Matematică și științe

14.

PĪRVU-BURLOIU ADRIANA

PROFESOR

Matematică

Matematică și științe

15.

CONSTANTINESCU ANTOANETA GABRIELA

 

PROFESOR

Matematică

Matematică și științe

16.

MOISE GABRIELA VALENTINA

PROFESOR

Matematică

Matematică și științe

17.

DUMITRAN ALEXANDRU ADRIAN

 

PROFESOR

Fizică

Matematică și științe

18.

LĂCĂTUȘ RALUCA ELENA

PROFESOR

Fizică

Matematică și științe

19.

NISTORESCU MONICA NICOLETA

PROFESOR

Fizică

Matematică și științe

20.

MILU RAMONA MĂRIUCA

PROFESOR

Chimie

Matematică și științe

21.

PLOPEANU RODICA

PROFESOR

Chimie

Matematică și științe

22.

PĪRVU ELENA

 

PROFESOR

Chimie

Matematică și științe

23.

ȘTEFAN CORNELIA MELANIA

PROFESOR

Biologie

Matematică și științe

24.

MODOIANU GHEORGHE

PROFESOR

Istorie

Om și societate

25.

SPĂTARU  MIHAELA ALEXANDRA

PROFESOR

Istorie

Om și societate

26.

GĀRBACEA GEORGIANA CĂTĂLINA

PROFESOR

Geografie

Om și societate

27.

CREȚU OANA ELENA

PROFESOR

Geografie

Om și societate

28.

GHEORGHIU IULIA IVONNE

PROFESOR

Științe socio-umane

Om și societate

29.

PĪRVULESCU SIMONA

PROFESOR

Științe socio-umane

Om și societate

30.

ARGHIRIADE NICOLETA

PROFESOR

Religie ortodoxă

Om și societate

31.

VĪRJOGHE HRISTACHE

PROFESOR

Religie ortodoxă

Om și societate

32.

ANDREI DĂNUȚ

 

PROFESOR

Educație muzicală

Arte

33.

POPA VICTOR IONUȚ

PROFESOR

Educație plastică

Arte

34.

BOTOACĂ  MIHAIL CĂTĂLIN

PROFESOR

Educație fizică

Educație fizică și sport

35.

SAFTA DANIEL

PROFESOR

Educație fizică

Educație fizică și sport

36.

 

TACHE ELENA IRINA

PROFESOR

Informatică/TIC

Tehnologii

37.

STOICESCU LUISA DENISA

PROFESOR

Informatică/TIC

Tehnologii

38.

PĂDUREȚU ALICE NICOLETI

PROFESOR

Discipline tehnice –Electrotehnică

Tehnologii

39.

TOMA MARIA

PROFESOR

Discipline tehnice – Electrotehnică

Tehnologii

40.

BUCUR PAULA MIRELA

PROFESOR

Discipline tehnice – Electrotehnică

Tehnologii

41.

SPĪNU TIBERIU

PROFESOR

Discipline tehnice – Electrotehnică

Tehnologii

42.

BĂJENARU-DEDU ALINA

PROFESOR

Discipline tehnice – Electrotehnică

Tehnologii

43.

FILIPESCU ECATERINA IULIA

PROFESOR

Discipline tehnice

Tehnologii

44.

TISEANU  HORIA LAURENȚIU

PROFESOR

Discipline tehnice

Tehnologii

45.

STOICESCU CRISTIAN

PROFESOR

Discipline tehnice – Turism

Tehnologii

46.

IONESCU ANCA

PROFESOR

Discipline tehnice – Turism

Tehnologii

47.

CHIVU MARIA MAGDALENA

PROFESOR

Discipline tehnice – Turism

Tehnologii

48.

OPROIU ADRIANA MIHAELA

PROFESOR

Discipline tehnice – Turism

Tehnologii

49.

DOGARU PETRUTA

PROFESOR

Discipline tehnice – Turism

Tehnologii

50.

BRĪNZI ANDREEA MARIANA

MAISTRU INSTRUCTOR

PIP – Turism

Tehnologii

51.

NEGREANU PAUL IULIAN

MAISTRU INSTRUCTOR

PIP - Electrotehnică

Tehnologii

52.

IONIȚĂ TOMA

MAISTRU INSTRUCTOR

PIP – Electromecanică

Tehnologii

53.

GROZEA ION

MAISTRU INSTRUCTOR

PIP

Tehnologii

54.

PINȚĂ MARIA

 

ADMINISTRATOR FINANCIAR

 

 

55.

VASILIU AMALIA CECILIA

SECRETAR ȘEF

 

 

56.

ȚUGUI ȘTEFANIA SIMONA

ANALIST PROGRAMATOR

 

 

57.

PUPĂZĂ CRINA LOREDANA

ADMINISTRATOR PATRIMONIU

 

 

58.

MIHĂESCU DANIELA

LABORANT

 

 

59.

CONSTANTIN RITA

 

LABORANT

 

 

60.

MOCANU SILVIANA

 

BIBLIOTECAR

 

 

61.

MIHAI LĂCRĂMIOARA MARIA

ĪNGRIJITOR

 

 

62.

MOLDOVEANU MIHAELA ADRIANA

ĪNGRIJITOR

 

 

63.

GRĂDINARU ISABELA FLORENTINA

ĪNGRIJITOR

 

 

64.

BANU ILEANA

 

ĪNGRIJITOR

 

 

65.

MIHAI ELENA

 

ĪNGRIJITOR

 

 

66.

FLOREA ANA CRISTINA

ĪNGRIJITOR

 

 

67.

GOAGĂ ELENA

 

ĪNGRIJITOR

 

 

68.

ZECHERU VERONICA

ĪNGRIJITOR

 

 

69.

TOMA IOANA

ĪNGRIJITOR

 

 

70.

STAMATE ALEXANDRU

MUNCITOR CALIFICAT

 

 

71.

RADU IOAN LIVIU

MUNCITOR CALIFICAT

 

 

72.

ZECHERU NICOLAE

MUNCITOR CALIFICAT

 

 

73.

GĂMAN MIHĂIȚĂ ION

MUNCITOR CALIFICAT

 

 

74.

BACIU VASILE

 

PAZNIC

 

 

75.

NEAGU PETRE

 

PAZNIC

 

 

76.

PETRE GHEORGHE

 

PAZNIC

 

 

77.

RĂDULESCU ION

 

PAZNIC