Nr. crt.

 

Numele și prenumele

 

Funcția

 

Disciplina predată

Aria curriculară

1.

SĀRBU STAN

DIRECTOR

Științe socio-umane

Om și societate

2.

LAMBA GHEORGHE

DIRECTOR ADJUNCT

Discipline tehnice-Electronică

Tehnologii

3.

PAVEL ELENA GABRIELA

PROFESOR

Limba și literatura romānă

Limbă și comunicare

4.

PETRESCU ALINA- NINA

PROFESOR

Limba și literatura romānă

Limbă și comunicare

5.

VASILE  MĂLINA CRISTINA

PROFESOR

Limba și literatura romānă

Limbă și comunicare

6.

COSMOIU ALEXANDRA

PROFESOR

Limba și literatura romānă

Limbă și comunicare

7.

MUSTEAȚĂ GEORGETA

PROFESOR

Limba și literatura romānă

Limbă și comunicare

8.

PARASCHIV LĂCRĂMIOARA

PROFESOR

Limba franceză

Limbă și comunicare

9.

GRIGORE CRISTINA SABINA

PROFESOR

Limba franceză

Limbă și comunicare

10.

TUTA NICOLETA

PROFESOR

Limba franceză

Limbă și comunicare

11.

MADUSSI DANIELA CLAUDIA

PROFESOR

Limba engleză

Limbă și comunicare

12.

OPREA IRINA MARIA

PROFESOR

Limba engleză

Limbă și comunicare

13.

BADEA DUMITRU MĂDĂLINA

PROFESOR

Limba engleză

Limbă și comunicare

14.

RAȚ CRISTINA

PROFESOR

Matematică

Matematică și științe

15.

PĪRVU-BURLOIU ADRIANA

PROFESOR

Matematică

Matematică și științe

16.

CONSTANTINESCU ANTOANETA GABRIELA

PROFESOR

Matematică

Matematică și științe

17.

DINCĂ CORNELIA DENISA

PROFESOR

Matematică

Matematică și științe

18.

BĂNICĂ IRINA ELENA

PROFESOR

Matematică

Matematică și științe

19.

RĂDULESCU ELENA

PROFESOR

Matematică

Matematică și științe

22.

DUMITRAN ALEXANDRU ADRIAN

PROFESOR

Fizică

Matematică și științe

23.

LĂCĂTUS RALUCA ELENA

PROFESOR

Fizică

Matematică și științe

24.

NISTORESCU MONICA NICOLETA

PROFESOR

Fizică

Matematică și științe

25.

MILU RAMONA MĂRIUCA

PROFESOR

Chimie

Matematică și științe

26.

NĂSTĂSESCU DANIELA

PROFESOR

Chimie

Matematică și științe

27.

PĪRVU ELENA

PROFESOR

Chimie

Matematică și științe

28.

ȘTEFAN CORNELIA MELANIA

PROFESOR

Biologie

Matematică și științe

29.

MODOIANU GHEORGHE

PROFESOR

Istorie

Om și societate

30.

SPĂTARU ALEXANDRA MIHAELA

PROFESOR

Istorie

Om și societate

31.

GĀRBACEA GEORGIANA CĂTĂLINA

PROFESOR

Geografie

Om și societate

32.

SAVU ION

PROFESOR

Geografie

Om și societate

33.

GHEORGHIU IULIA IVONNE

PROFESOR

Științe socio-umane

Om și societate

34.

ARGHIRIADE NICOLETA

PROFESOR

Religie ortodoxă

Om și societate

35.

VĪRJOGHE HRISTACHE

PROFESOR

Religie ortodoxă

Om și societate

36.

ANDREI DĂNUȚ

PROFESOR

Educație muzicală

Arte

37.

NIȚU ELENA

PROFESOR

Educație vizuală

Arte

38.

POPA VICTOR IONUȚ

PROFESOR

Educație vizuală

Arte

39.

BOTOACĂ CĂTĂLIN MIHAIL

PROFESOR

Educație fizică

Educație fizică și sport

40.

SAFTA DANIEL

PROFESOR

Educație fizică

Educație fizică și sport

20.

TACHE ELENA IRINA

PROFESOR

Informatică/TIC

Tehnologii

21.

STOICESCU LUISA DENISA

PROFESOR

Informatică/TIC

Tehnologii

41.

PĂDUREȚU ALICE NICOLETI

PROFESOR

Discipline tehnice –Electrotehnică

Tehnologii

42.

MITOI ELENA

PROFESOR

Discipline tehnice – Mecanică

Tehnologii

43.

BUCUR PAULA MIRELA

PROFESOR

Discipline tehnice - Electrotehnică

Tehnologii

44.

TOMA MARIA

PROFESOR

Discipline tehnice – Electrotehnică

Tehnologii

45.

CREȚU RALUCA GABRIELA

PROFESOR

Discipline tehnice – Electrotehnică

Tehnologii

46.

SPĪNU TIBERIU

PROFESOR

Discipline tehnice – Electrotehnică

Tehnologii

47.

POAMĂ ANTONINA

PROFESOR

Discipline tehnice – Electrotehnică

Tehnologii

48.

NUȚESCU ADRIAN

PROFESOR

Discipline tehnice – electronică

Tehnologii

49.

STOICESCU CRISTIAN

PROFESOR

Discipline tehnice – Turism

Tehnologii

50.

IONESCU ANCA

PROFESOR

Discipline tehnice – Turism

Tehnologii

51.

OPROIU ADRIANA MIHAELA

PROFESOR

Discipline tehnice - Turism

Tehnologii

52.

CHIVU MARIA MAGDALENA

PROFESOR

Discipline tehnice – Turism

Tehnologii

53.

NASTASE FLORENTIN

MAISTRU INSTRUCTOR

PIP - Electronică

Tehnologii

54.

NEGREANU PAUL IULIAN

MAISTRU INSTRUCTOR

PIP - Electrotehnică

Tehnologii

55.

RĪMARU GHEORGHIȚA

MAISTRU INSTRUCTOR

PIP - Electrotehnică

Tehnologii

56.

IONIȚĂ TOMA

MAISTRU INSTRUCTOR

PIP – Electromecanică

Tehnologii

57.

BRĪNZI ANDREEA MARIANA

MAISTRU INSTRUCTOR

PIP – Turism

Tehnologii

58.

IORDACHE LORENA

SECRETAR SEF

 

 

59.

PINȚĂ MARIA

CONTABIL SEF

 

 

60.

VASILIU AMALIA CECILIA

SECRETAR

 

 

61.

ȚUGUI ȘTEFANIA SIMONA

ANALIST (PROGR.) AJUTOR

 

 

62.

MIHĂESCU DANIELA

LABORANT

 

 

63.

CONSTANTIN RITA

LABORANT

 

 

64.

MOCANU SILVIANA

BIBLIOTECAR

 

 

65.

MIHAI LĂCRĂMIOARA

INGRIJITOR

 

 

66.

MIHAI ELENA

INGRIJITOR

 

 

67.

GRĂDINARU ISABELA FLORENTINA

INGRIJITOR

 

 

68.

BANU ILEANA

INGRIJITOR

 

 

69.

FLOREA ANA CRISTINA

INGRIJITOR

 

 

70.

MOLDOVEANU MIHAELA ADRIANA

INGRIJITOR

 

 

71.

PETRIȘOR DORA

INGRIJITOR

 

 

72.

GOAGĂ ELENA

INGRIJITOR

 

 

73.

ZECHERU VERONICA

INGRIJITOR

 

 

74.

RADU IOAN LIVIU

MUNCITOR CALIFICAT

 

 

75

STAMATE ALEXANDRU

MUNCITOR CALIFICAT

 

 

76.

ZECHERU NICOLAE

MUNCITOR CALIFICAT

 

 

77.

GĂMAN MIHĂIȚĂ ION

MUNCITOR CALIFICAT

 

 

78.

BACIU VASILE

PAZNIC

 

 

79.

PETRE GHEORGHE

PAZNIC

 

 

80.

NEAGU PETRE

PAZNIC

 

 

81.

RĂDULESCU ION

PAZNIC