» "Careul de asi"

Nume:   Pepene Andrei | Clasa:   11A | Anul scolar:   2015-2016

Catedra:   ISTORIE | Competitie:   Sesiunea de Comunicari si Referate pentru elevii de liceu la Istorie | Etapa:   judet | Rezultat:   Premiul I

Profesori coordonatori:   Spataru Alexandra

Nume:   Echipa Cadon: Caraus Denis, Aldescu Andreea, Dumitrica Rares, Alexandru Victor, Oancea Catalin, Nastase Gabriel | Clasa:   11M | Anul scolar:   2015-2016

Catedra:   Informatica | Competitie:   Concursul International de Informatica | Etapa:   internationala | Rezultat:   Locul I/Divizia de Nord

Profesori coordonatori:   Stoicescu Denisa

Nume:   Andrei Eveline | Clasa:   10T1 | Anul scolar:   2015-2016

Catedra:   Informatica | Competitie:   Concursul judetean "Iarna, arta si imaginatie"- sectiunea Creatie | Etapa:   judet | Rezultat:   Premiul I

Profesori coordonatori:   Stoicescu Denisa

Nume:   Bengea Gabriel | Clasa:   10D | Anul scolar:   2015-2016

Catedra:   Informatica | Competitie:   Concursul judetean "Iarna, arta si imaginatie"- sectiunea Grafica | Etapa:   judet | Rezultat:   Premiul III

Profesori coordonatori:   Stoicescu Denisa

Nume:   CĂ®mpeanu Marian | Clasa:   10A | Anul scolar:   2015-2016

Catedra:   Informatica | Competitie:   Concursul judetean "Iarna, arta si imaginatie"- sectiunea Grafica | Etapa:   judet | Rezultat:   Premiul II

Profesori coordonatori:   Stoicescu Denisa

Nume:   Mihalache Sabin | Clasa:   10M | Anul scolar:   2015-2016

Catedra:   Informatica | Competitie:   Concursul judetean "Iarna, arta si imaginatie"- sectiunea Grafica | Etapa:   judet | Rezultat:   Premiul II

Profesori coordonatori:   Tache Irina

Nume:   Dragan Ioana | Clasa:   10M | Anul scolar:   2015-2016

Catedra:   Informatica | Competitie:   Concursul judetean "Iarna, arta si imaginatie"- sectiunea Creatie Plastica | Etapa:   judet | Rezultat:   Premiul I

Profesori coordonatori:   Tache Irina

Nume:   Ilie Denisa | Clasa:   9T | Anul scolar:   2015-2016

Catedra:   Informatica | Competitie:   Concursul judetean "Iarna, arta si imaginatie"- sectiunea Creatie Plastica | Etapa:   judet | Rezultat:   Premiul I

Profesori coordonatori:   Stoicescu Denisa

Nume:   Jaga Iulia | Clasa:   11M | Anul scolar:   2015-2016

Catedra:   Informatica | Competitie:   Concursul judetean "Iarna, arta si imaginatie"- sectiunea Creatie Plastica | Etapa:   judet | Rezultat:   Premiul I

Profesori coordonatori:   Stoicescu Denisa

Nume:   Simion Elisa | Clasa:   12T2 | Anul scolar:   2015-2016

Catedra:   Informatica | Competitie:   Concursul judetean "Iarna, arta si imaginatie"- sectiunea Creatie Plastica | Etapa:   judet | Rezultat:   Premiul I

Profesori coordonatori:   Stoicescu Denisa