» "Careul de asi"

Nume:   Chioveanu Andrada Maria | Clasa:   9T1 | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Limba si literatura romana | Competitie:   OLIMPIADA DE LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Mentiune

Profesori coordonatori:   Petrescu Elena

Nume:   Grosescu Stefan | Clasa:   12T | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Turism | Competitie:   Olimpiada Interdisciplinara - "TEHNOLOGII" | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Mentiune

Profesori coordonatori:   Stoicescu Cristian, Ionescu Anca

Nume:   Secareanu Costin | Clasa:   13C1 | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada Interdisciplinara - "TEHNOLOGII" | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Mentiune

Profesori coordonatori:   Paduretu Alice, Cretu Raluca, Spinu Tiberiu, Toma Maria, Mitoi Elena, Bucur Paula

Nume:   Oana Gabriel | Clasa:   13C1 | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada Interdisciplinara - "TEHNOLOGII" | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Mentiune

Profesori coordonatori:   Paduretu Alice, Cretu Raluca, Spinu Tiberiu, Toma Maria, Mitoi Elena, Bucur Paula

Nume:   Vasutiu Alexandru | Clasa:   12C2 | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada Interdisciplinara - "TEHNOLOGII" | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Mentiune

Profesori coordonatori:   Paduretu Alice, Spinu Tiberiu, Toma Maria, Cretu Raluca, Bucur Paula

Nume:   Balanica Silviu | Clasa:   12A | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada Interdisciplinara - "TEHNOLOGII" | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Mentiune

Profesori coordonatori:   Lamba Gheorghe, Bucur Paula, Mitoi Elena

Nume:   Pufan Tiberiu | Clasa:   12B | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada Interdisciplinara - "TEHNOLOGII" | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Mentiune

Profesori coordonatori:   Paduretu Alice, Bucur Paula, Mitoi Elena , Cretu Raluca, Toma Maria, Spinu Tiberiu

Nume:   Istrate Andrei | Clasa:   11E | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada Interdisciplinara - "TEHNOLOGII" | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Mentiune

Profesori coordonatori:   Lamba Gheorghe, Bucur Paula

Nume:   Gherghelas Catalin | Clasa:   11D | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada Interdisciplinara - "TEHNOLOGII" | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Mentiune

Profesori coordonatori:   Lamba Gheorghe, Bucur Paula

Nume:   Lazar Georgian Catalin | Clasa:   12C2 | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada Interdisciplinara - "TEHNOLOGII" | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Premiul al III-lea

Profesori coordonatori:   Paduretu Alice, Spinu Tiberiu, Toma Maria, Cretu Raluca, Bucur Paula