» "Careul de asi"

Nume:   Chiuaru Andreea Silvana | Clasa:   10T | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Limba si literatura romana | Competitie:   CONCURSUL JUDEȚEAN DE ESEURI “ELIE RADU” | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Premiul al-III-lea

Profesori coordonatori:   Alina Petrescu

Nume:   Cristea Andreea | Clasa:   10T | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Limba si literatura romana | Competitie:   CONCURSUL JUDEȚEAN DE ESEURI “ELIE RADU” | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Locul al-II-lea

Profesori coordonatori:   Alina Petrescu

Nume:   Chioveanu Andrada Maria | Clasa:   9T1 | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Limba si literatura romana | Competitie:   CONCURSUL JUDEȚEAN DE ESEURI “ELIE RADU” | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Locul I

Profesori coordonatori:   Elena Petrescu

Nume:   Cristea Andreea | Clasa:   10T | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Limba si literatura romana | Competitie:   OLIMPIADA DE LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Mentiune

Profesori coordonatori:   Petrescu Alina

Nume:   Chioveanu Andrada Maria | Clasa:   9T1 | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Limba si literatura romana | Competitie:   OLIMPIADA DE LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Mentiune

Profesori coordonatori:   Petrescu Elena

Nume:   Grosescu Stefan | Clasa:   12T | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Turism | Competitie:   Olimpiada Interdisciplinara - "TEHNOLOGII" | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Mentiune

Profesori coordonatori:   Stoicescu Cristian, Ionescu Anca

Nume:   Secareanu Costin | Clasa:   13C1 | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada Interdisciplinara - "TEHNOLOGII" | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Mentiune

Profesori coordonatori:   Paduretu Alice, Cretu Raluca, Spinu Tiberiu, Toma Maria, Mitoi Elena, Bucur Paula

Nume:   Oana Gabriel | Clasa:   13C1 | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada Interdisciplinara - "TEHNOLOGII" | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Mentiune

Profesori coordonatori:   Paduretu Alice, Cretu Raluca, Spinu Tiberiu, Toma Maria, Mitoi Elena, Bucur Paula

Nume:   Vasutiu Alexandru | Clasa:   12C2 | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada Interdisciplinara - "TEHNOLOGII" | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Mentiune

Profesori coordonatori:   Paduretu Alice, Spinu Tiberiu, Toma Maria, Cretu Raluca, Bucur Paula

Nume:   Balanica Silviu | Clasa:   12A | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada Interdisciplinara - "TEHNOLOGII" | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Mentiune

Profesori coordonatori:   Lamba Gheorghe, Bucur Paula, Mitoi Elena