» "Careul de asi"

Nume:   Pufan Tiberiu | Clasa:   12B | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada Interdisciplinara - "TEHNOLOGII" | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Mentiune

Profesori coordonatori:   Paduretu Alice, Bucur Paula, Mitoi Elena , Cretu Raluca, Toma Maria, Spinu Tiberiu

Nume:   Istrate Andrei | Clasa:   11E | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada Interdisciplinara - "TEHNOLOGII" | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Mentiune

Profesori coordonatori:   Lamba Gheorghe, Bucur Paula

Nume:   Gherghelas Catalin | Clasa:   11D | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada Interdisciplinara - "TEHNOLOGII" | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Mentiune

Profesori coordonatori:   Lamba Gheorghe, Bucur Paula

Nume:   Lazar Georgian Catalin | Clasa:   12C2 | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada Interdisciplinara - "TEHNOLOGII" | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Premiul al III-lea

Profesori coordonatori:   Paduretu Alice, Spinu Tiberiu, Toma Maria, Cretu Raluca, Bucur Paula

Nume:   Acxinte Daniel Codrut | Clasa:   12B | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada Interdisciplinara - "TEHNOLOGII" | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Premiul al II-lea

Profesori coordonatori:   Paduretu Alice, Bucur Paula, Mitoi Elena , Cretu Raluca, Toma Maria, Spinu Tiberiu

Nume:   Mindaru Alexandru Gabriel | Clasa:   11C | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada Interdisciplinara - "TEHNOLOGII" | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Premiul al II-lea

Profesori coordonatori:   Paduretu Alice, Cretu Raluca, Spinu Tiberiu, Bucur Paula, Toma Maria

Nume:   Plaianu Bogdan Andrei | Clasa:   11B | Anul scolar:   2011-2012

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada Interdisciplinara - "TEHNOLOGII" | Etapa:   judeteana | Rezultat:   Premiul al II-lea

Profesori coordonatori:   Paduretu Alice,Cretu Raluca,Spinu Tiberiu,Bucur Paula,Toma Maria